SON DAKİKA

Asuman Dabak trafik kazası geçirdi!

İstanbul’un yorgunluğunu atmak için İzmir’e giden ünlü oyuncu Asuman Dabak, Çeşme’de trafik kazası geçirdi.

Bu haber 14 Mayıs 2017 - 12:25 'de eklendi ve 505 kez görüntülendi.

Yoğun iş temposundan yorulan bir süre ara vermek isteyen oyuncu Asuman Dabak, stres atmak için İzmir’e gitti. Hasret gidermek için ağabeyinde soluğu alan oyuncu, gece ailesi ile keyifli bir yemek sonrasında evine gitmek üzere arabasına bindi.

Urla’dan Çeşme’ye dönüşte tenha olan yolda kırmızı ışığa rağmen yola fırlayan bir araç, Asuman Dabak’ın otomobiline şiddetle çarptı.

Karşı tarafın dikkatsizliğinin sonucu olan kazada canını zor kurtaran Asuman Dabak, emniyet kemeri takılı olmasına rağmen boynundan darbe aldı.

Arabasına çarpıp ölümden dönmesine sebep olan genç sürücünün hatalı davranışına rağmen, her zamanki pozitif tavrını gösteren Asuman Dabak, “Şükürler olsun hepimiz hayattayız. Allah hepimizi beterinden korusun ama gençler araba kullanırken lütfen daha dikkatli olsun” dedi Oyuncuya gereken müdahalenin hastanede yapıldığı, boyunluk takmak zorunda olduğu ama durumunun iyi olduğu menajeri Tümay Özokur tarafından yapılan bir açıklama ile duyuruldu.

Haberin duyulmasının ardından oyuncu kendi Instagram hesabından bir paylaşımda bulunarak, geçmiş olsun dileklerine teşekkürle karşılık verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.