SON DAKİKA

’11’ filmi 9 Haziran’da vizyonda

Son zamanlarda sosyal medyada adından sıkça söz ettiren

Bu haber 25 Mayıs 2017 - 9:47 'de eklendi ve 99 kez görüntülendi.

Yapımından çekimine, oyuncularından kurgusuna kadar bir İzmir filmi olan “11”in yapımcılığını Carat Yapım’ın kurucusu Murat Barutçu, yönetmen koltuğunda Can Varol, senaryoda ise Ali Cumhur Demir imzasını taşıyor.

”11” FİLMİ NEDEN BU KADAR KONUŞULDU?

Fragmanının sosyal ağlara düşmesiyle birlikte okların uzman psikologlara ve psikiyatristlere çevrilmesine sebep olan 11 adındaki bu filmin bu kadar konuşulmasının nedeni ise son yıllarda herkeste olan selfie çekme çılgınlığı oldu.

Türkiye’deki korku filmlerinin dışında ve tamamen bir sağlık sorunu üzerine kurulu olan 11 filmi, Otoskopi yani Özgörüm hastalığını konu alıyor. Son yıllarda neredeyse herkeste bir tutku halini alan selfie yani özçekim tutkusu ile bağdaştırılan film Özgörüm hastalığını konu alıyor.

Otoskopi hastası olan üniversite son sınıf öğrencisi Zeynep’in, sürekli kendisini izleyen bir kendisi daha olduğunu sanması ile başlayan sanrıları, ileri düzeye ulaştığında psikolojik destek ve tedaviyi reddetmesiyle birlikte kendisini takip ettiğini düşünen diğer kendi ile birlikte yaşamaya karar verir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.