logo

28 Eylül 2016

Metronun önüne atlayıp intihar etti!

Metronun önüne atlayıp intihar etti!

Kozyatağı Metro İstasyonu’nda dün gece durakta bekleyen bir kadın hızla yaklaşan metronun önüne kendini atarak intihar etti. Olay anı güvenlik kameralarına yansıdı.

Kozyatağı Metro İstasyonu’nda dün gece korkunç bir olay yaşandı. Metro durağında bekleyen bir kadın hızla yaklaşan metronun önüne kendini atarak intihar etti. İtfaiye ekiplerinin kadını metro altından çıkarma çalışması sürerken, metro seferleri Kadıköy-Kartal yönünde tek taraflı olarak durduruldu.

METRONUN ÖNÜNE ATLADI

Olay, Kadıköy-Kartal metro hattı Kozyatağı Metro İstasyonu’nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, durakta bekleyen Nihayet Kalkan isimli kadın metronun durağa yanaştığı sırada kendisini hızla gelen metronun önüne attı.

metronun-onune-atladi

METRO SEFERLERİ DURDU

Durakta bulunan yolcuların haber vermesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ve itfaiye ekibi geldi. Polis ekipleri metro durağı ve çevresinde güvenlik önlemleri alırken, metro seferleri Kadıköy-Kartal yönünde tek taraflı olarak durduruldu. İtfaiye ekiplerinin metro altında kalan kadını çıkarma çalışmaları devam ediyor.Duraktan çıkan bir yolcu, olayı görmediğini belirterek, “Aşağıda bir sıkıntı var. Çünkü koşuyorlar, bayağı bir hareketlilik var” dedi.

OLAY ANI KAMERALARA YANSIDI

Olay anı güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, Kozyatağı Metro İstasyonu’nda bekleyen kadın, Kadıköy’den Kartal yönüne sefer yapan metronun durağa yanaşmasıyla metronun önüne atlıyor.

Etiketler: » » » » »
Share
205 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ