logo

07 Eylül 2016

Apple iPhone 7 tanıtımı başladı

Apple iPhone 7 tanıtımı başladı

Tüm dünya nefesini tuttu, bu akşam Apple’ın görücüye çıkaracağı yeni modeli iPhone 7’yi bekliyor.

Apple’ın merkezinin bulunduğu San Fracisco’da gerçekleştirilecek olan iPhone 7 lansmanının akşam saat 20.00’dan itibaren başladı. Tüm detaylar an be an haberimizde…

APPLE BU AKŞAM NE TANITIYOR?

Bu akşamki etkinlikte Apple’ın iPhone 7, iPhone 7 Plus, Apple Watch 2 ve tamamen kablosuz kulaklığını tanıtması bekleniyor.

MİLYONLARCA MÜZİK VE FESTİVAL APPLE MUSIC’TE

“Carpool Karaoke’nin yeni bir bölümü yayınlanacak. Birkaç günceleme ile başlayacağım. Apple Music tarafında olacak bu güncellemeler. Basit ve etkileşimli bir alan, yeni müzikler keşfedebileceğiniz bir adam. Apple Music ve 17 büyük ve özel albüm yayınlandı. Büyük şarkıcılardan oluşuyor. En popüler özelliklerden biri Londra etkiliğindeydi. Apple Music festivalinin 10. yılıydı. Yenilikler arasında Britney Spears ve onun gibi birçok sanatçı var. Milyonlara ücretsiz bir şekilde çevrimiçi ulaşabileceksiniz ve Apple TV’de bunun içinde.”

GECENİN İLK SÜRPRİZİ:  MARIO APPLE’DA

* Super Mario’da oyunseverlerin birbirleri ile rekabet edecekleri platdformlarda oluşturulmuş. Super Mario Run’ın 2016 yılı içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Super Mario iOS 10 ile birlikte iPhone’larda oynanabilecek.

* Tim Cook gecenin ilk sürprizini yaptı ve meşhur oyun karakteri Mario’nun Apple’a geldiğini açıkladı. Mario’yu daha çok insanın oynaması için Apple’a özel Super Mario Run  isimli bir oyunu müjdeledi.

* Cook Apple Store’dan indirilen uygulama sayısının 140 milyara ulaştığını açıkladı. En yakın rakibimizin iki katı kadar para dolaşımı oluyor. Bazı uygulama geliştiricilerin sadece iOS’a özel uygulama hazırladıklarına şahit oluyoruz.

* Tim Cook, konuşmasına Apple Music’teki yenilikleri açıklayarak başladı.

* Apple CEO’su Tim Cook, ABD’de ünlü bir şovmen olan James Corden’ın meşhur otomobiliyle etkinliğin gerçekleştirildiği alana geldi.

*Etkinliğin başlamasına dakikalar kala lansmanı takip edecek yüzlerce gazeteci salondaki yerlerini alıyor…

Etiketler:
Share
35 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ