logo

28 Ekim 2016

‘Güne gidiyoruz’ dediler, fuhuş pazarlığında yakalandılar!

‘Güne gidiyoruz’ dediler, fuhuş pazarlığında yakalandılar!

Adana’da evden ‘Gün yapmaya gidiyoruz’ diyerek çıkan 3 kadın, müşteri gibi davranan polisle fuhuş pazarlığı yaparken yakalandı.

[ads1]
Ahlak Büro Amiliği ekipleri, Adana’nın merkez ilçesinde oturan Behiye D.’nin hem para karşılığı fuhuş yaptığını, hem de başka kadınlara aracılık ettiğini belirledi.

B.D.’nin cep telefonunu arayan polis, kendisini müşteri olarak tanıtıp 3 kişi olduklarını ve ilişki için kadın ayarlamasını istedi. Kişi başı 50 TL isteyen B.D., iki arkadaşını daha getireceğini belirtip, “Üzerimde ingilizce ‘Love’ yazan kırmızı eşofman var. Beni bu şekilde tanırsınız” diyerek polislere randevu verdi.

İLİŞKİNİN ŞİFRESİ: GÜNÜMÜZ VAR

Arkadaşları F.B. ile Y.İ.’yi de “Günümüz var” diyerek ilişki için çağıran B.D., buluşma noktasına geldi. Polis minibüse bindirdiği kadınlara parayı teslim etti, ardından da ‘polis’ kimliğini göstererek operasyonu tamamladı.

Gözaltına alınan kadınlar, sorgu için Ahlak Büro Amirliği’ne götürüldü. İfadeleri alınan kadınlardan F.B. ile Y.İ. serbest bırakılırken, B.D. fuhuş için aracılık yapmak ve teşvik etmek suçlarından adliyeye sevk edildi.

B.D. de, mahkemece Adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.Etiketler: »
Share
43 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ