logo

22 Şubat 2017

CANTİ FETÖCÜLER

CANTİ FETÖCÜLER

Vatan Hainleri Tek Tip Olsun…

Dün bazı gazetelerde gündeme gelen “vatan hainlerine tek tip” önerisine kesinlikle katılıyorum.
Adamlar 15 Temmuz’da darbe girişiminde bulunacak, milletin, Cumhurbaşkanı’nın, askerin, polisin canına kastedecek ve biz adamları allayıp pullayıp mı yargılayacağız.
Vatan hainlerinin dün ilk duruşmaya gelişleri vicdanımızı sızlatmıştır. Adamların jilet gibi takım elbiseleri, jöleli saçları … ve hatta iyi beslendikleri, aldıkları kilolar yüzlerine gelen renk …

Vicdanımız sızladı, biz utandık şehitlerimizden.

Ben bu hainleri perişan görmek isterim, saç sakal karışmış berbat görmek isterim. Üzerlerinde cezaevi kıyafeti olmalı.. Bu adamlara 1 bardak su bile çokken adamlar nasıl da canti çıkıyor ilk duruşmaya.

Bu hainlerin jilet gibi takım elbiseleriyle bir de ukala ve kendilerinden emin tavırları yok mu? Biz bu adamları yargılamadan asmalıyız!!

Ve Akşam gazetesinin de haberinde belirttiği gibi ;

“FETÖ’nün duruşmalara çıkan sanıklarının benzer şekilde saç ve sakal tıraşı olup gösterişli takım elbiseler giymesi terör örgütünün yeni bir algı operasyonu başlattığını gösterdi. Yunanistan’a kaçan darbecilerle suikast timinin benzerliği dikkatten kaçmadı.” Bence tam isabet !

Sadece vatan hainleri mi?

Vatan hainlerinin cezaevi kıyafetinde “vatan haini” yazsın. Tecavüzcülerin kıyafetinde “tecavüzcü”, çocuk katillerininkinde “çocuk katili” yazsın.
İçerde yatan bu alçaklara bu kadar iyi bakan cezaevlerini de iyi soruşturmak lazım. Nasıl olur da bu kadar bakımlı, sağlıklı gelebilirler duruşmaya. Kanıma dokunuyor..
Bu görüntüler hiç normal değil. Bu darbecilerin, vatan hainlerinin yakalandıkları andaki rezil hallerinden eser kalmamış. Ne de güzel semirmişler, besiye çekmişiz adamları kim besliyor hala bunları kim destekliyor..

Ve diğerleri, tecavüzcüler, çocuk katilleri.. Çocuğu istismar edip öldüren üvey baba, zinasına şahit olduğu için evladını öldüren anne, kadınlar onu hiç istemedi diye 3 yaşındaki komşu kızına tecavüz edip öldüren şerefsiz. Ve siz vatan hainleri. Hiç birinizin birbirinizden bir farkı yok.
Bu mahlukatların aldığı her nefes milletin yüreğini sarsar, vicdanını yorar. Müebbet hapis verseniz ne olur. Vermeyin! adam içerde senden benden iyi yaşayacak bunu hepimiz çok iyi biliyoruz.
Bugüne kadar idam sözcüğünü dilime alırken bir tuhaf olur tereddüt ederdim. Artık hiç tereddüttüm yok. Bu pisliklerin yaşamasının bir hak olduğunu düşünmüyorum.

Bu pisliklerin her birinin idam edilmesini istiyorum.

Bu pislikler idam edilsin ki görsün ahali..

Tarihimize bakınca idamlar hep üzmüştür bizi. Siyasi görüşlerinden dolayı idam edilen, siyasi hesaplaşmaların kurbanı olan nice canlar yitip gitmiştir haksız yere.

Bunlara karşıyım her zaman da karşı durdum.

Ama bu kez durum farklı, bu kez milletin canına kasıt var, tehdit var milletimin yüzüne ölüm üfürenler var. Kundaktaki çocuğa, yavrusuna kıyanlar var.

İdam hiç bu kadar hoş gelmemişti kulağıma, fikrime..

Share
150 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.