logo

03 Eylül 2016

Beşiktaş’tan gövde gösterisi!

Beşiktaş’tan gövde gösterisi!

Beşiktaş 8 yeni transferi için Vodafone Arena’da imza töreni düzenledi.

İmza töreninde açıklamalarda bulunan Beşiktaş kulübü başkanı Fikret Orman;

Biz milli takımımızın sağ bekini  ve sol bekini transfer ettik. Bizim ana stratejimiz futbol kulübümüze hem karakteriyle hemde futbol takımımıza vereceği katkıyla alakalı transfer yapmaktı. tabii ki başka kulüpten gelmek taraftarların bazılarında coşku bazılarında üzüntü yaratabiliyor. ama bizim ana niyetimiz o idi ve onun için yaptık. Zaten hem Gökhan hem de Caner kullanılmak için yapılacak transferler değil. Hem karakteriyle hemde oyunculuklarıyla Türkiye’ye mal olmuş çok önemli oyunculardır dedi.

Futbolcular düzenlenen imza töreninde iddalı açıklamalar yaptı;

Beşiktaş’a transferiyle ilgili açıklama yapan Caner Erkin ” Tüm Türkiye’de böyle şeyler çok büyütülmeye başladı. Avrupa’da görüyoruz ki büyük takımlar birbirlerinden oyuncu alıyorlar birbirlerine oyuncu veriyorlar. Artık bizimde böyle şeylere alışmamız lazım. Ben sonuçta Galatasaray’da da Fenerbahçe’de de oynadım. Şu anda Beşiktaş’ta oynuyorum biz profesyonel futbolcularız. Beşiktaş taraftarı beni çok sahiplendi. Bende burada olmaktan gerçekten çok mutluyum. elimden geldiği kadar belki daha fazlasını her şeyimi vereceğime eminim.

Gökhan İnler: Başkanıma çok teşekkür ederim. Çünkü Başkanımız  ve Şenol hoca olmadan bu transfer olmazdı. Çok mutluyum. bu kulüp için elimden geleni yapacağım.

Fabricio: Özellik olarak komple bir kaleci olduğuma inanıyorum. Tabii ki mükemmel değilim ama bütün özelliklerden belli seviyede mevcut. günlük çalışmalarımda beraber bu özelliklerimi daha yukarıya çıkarmaya çalışıyorum.

Aboubakar: Öncelikle merhaba.  Gol sayısı olarak herhangi bir rakam söyleyemem, çünkü bu bireysel bir spor değil. Burada bireysel hedeften çok takımın hedefi  önemlidir. bu hedef doğrultusunda elimden geleni yapacağım. Herhangi bir baskı hissetmiyorum.

Atınç Nukan: Burası benim ailem. Böyle hissetmemi sağlayan sayın başkanımıza ve Beşiktaş ailesine bana bu şansı verdikleri için tekrardan teşekkür ederim. Tabii geri döndüğüm için çok mutluyum. Geçen sene şampiyon olmuş bir takımız . Şampiyonlar liginde mücadele edeceğiz. Umarım geçen sene yaşayamadığım şampiyonluk duygusunu bende yaşarım. Umarım Avrupa’da hep beraber çok iyi işlere imza atarız.

Talisca: Yeni bir sayfa açıyorum, bugün çok mutluyum, çok memnunum. Beşiktaş’ın hedeflediği bütün kulvarlarda arkadaşlarımla beraber çalışacağıma söz veriyorum.

Oğuzhan Aydoğdu: Şampiyon takıma geldim. kolay olmayacağını biliyorum. Ağabeylerimden, hocalarımdan öğreneceğim çok şey var. Hayırlısı olur inşallah.

Utku Yuvakuran: Herkese yorumları için teşekkür ediyorum. Beni buraya layık gördükleri için herkes sağolsun. Beşiktaş kulübü için elimden gelen herşeyi yapacağım.

Etiketler: » » » » »
Share
40 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ